genel bilgiler

Genel Bilgiler

 

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olarak Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığıyla 13.kez  05-07 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi olan fuarizmir’de gerçekleşecektir.TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ EŞSİZ  İŞ FIRSATLARI VE YENİ TRENDLER BU FUARDA!

Travel Turkey İzmir Fuarı her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliliğini arttırmaya devam edecektir. Yurtdışı trendlerini takip ederek gelişen ve B2B olarak büyüyen fuarda her yıl yeni konseptler geliştirerek sektörün ihtiyaçlarına göre yeni özel bölümler oluşturulmaktadır.

2018 TRAVEL TURKEY İZMİR’DE İLK KEZ SEYAHAT TEKNOLOJİLERİ ÖZEL BÖLÜMÜ

SPEED NETWORKING ETKİNLİKLERİ! 

FUARLA EŞ ZAMANLI 5.ULUSLARARASI GASTRONOMİ TURİZMİ KONGRESİ 

5. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi, 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında Türsab ve İzfaş ortaklığıyla dördüncü kez fuarla eş zamanlı başlayıp üç gün boyunca A salonunda yapılacaktır. Kongre, dünyanın önde gelen gastronomi ve turizm uzmanları ile eğitimcilerini bir araya getirmek, gelişen turizmin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni yaklaşımlar kazanmak amacıyla düzenlenmektedir.  Bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğiniz kongremize kaydınızı   http://izmirgastrotourismcongress.com web sitesinden mutlaka yaptırınız. 

 KOSGEB VE İZMİR TİCARET ODASI STAND DESTEKLERİ 

 Daha fazla bilgi için, satış ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.