Çeşme Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı

Yakup Demir;

“12. kez buluştuğumuz Travel Turkey İzmir’le 13’üncüsünde buluşmak üzere bu yıl da vedalaştık. Her yıl hem nitelik hem de nicelik olarak gelişen güzelleşen Travel Turkey İzmir’e hem çok yakıştı, hem de İzmir ona çok alıştı. Dün gibi hatırlıyorum; bu fuarın kararı verilirken hep ihtiyatla yaklaşıldı, “olur mu, bu fuar tutar mı?” dendi. Fakat birincisinden 12’ncisine kadar nasıl büyüdüğünü hepimiz gördük. Bu fuar tuttu, katılımcı ve ziyaretçi sayısını her yıl önemli ölçüde arttırarak bugünlere kadar geldi. Oldukça fazla ziyaretçi ve katılımcıyla buluştuk, konuştuk ve fuarın değerlendirmesini yaptık. Hepsinin ortak görüşü, ‘hem kalite var, hem samimiyet var, hem de huzur var’ dediler. Partnerlerimizle çok rahat görüşme yaptık, “kaliteli işler geldi” dediler. Biz Çeşme olarak da çok memnunuz. En çok ziyaret edilen stant olduk. Alaçatı ve Çeşme otellerimizden ciddi katılımcı geldi. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız da fuardaydı. Sabahtan akşama kadar ziyaretçilerle hasbihalde bulundular; sorunları ve istekleri dinlediler. Netice olarak, Travel Turkey İzmir vazgeçilmez bir fuar. İZFAŞ ve TÜRSAB tüm detaylarıyla mükemmel bir şekilde organize ediyorlar. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz.”HotelRunner Kurucu Ortağı

Arden Agopyan;

“Travel Turkey İzmir Fuarı, her yıl bir önceki yıldan daha fazla nitelikli ziyaretçi çekerek katılımcı firmalar için katma değerli bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. HotelRunner olarak, İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz ttitech stage etkinliğimizle yüzlerce profesyonele ulaşarak en son teknolojik gelişmeleri anlattık. Fuara yeni bir soluk getiren bu oluşumun, fuarın gelecek yıllardaki etkinliğini de artıracağını öngörüyoruz. Firma olarak bu kaliteli fuar ve organizasyon sayesinde Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’deki iş ortaklarımızla buluşabilmiş olmaktan mutluyuz.”


 


Jolly Tur Mice Direktörü

Serdar Söyler;

“Jolly Tur olarak stant ile katıldığımız Travel Turkey İzmir Fuarı’nda bu yıl geçen yıla oranla daha fazla ziyaretçi olduğunu gözlemledik. Yeni ziyaretçi ile network imkanı bulmak bizim için çok faydalı oldu. Bu tarz fuarlar sektörümüze hareket kazandırıyor. Travel Turkey İzmir Fuarı, dünya ve ülke turizmini İzmir’de buluşturdu. Güzel İzmir şehrinin keyfini yaşama imkanı sundu. Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.”

FUAR HAKKINDA

TRAVEL TURKEY İZMİR
Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi

05 - 07 Aralık 2019

BIZI TakIp EdIn!